UKS ATLAS Tarnowo Podgórne

4. BIURO ZAWODÓW: Hala Sportowa OSiR ul. Nowa 15 Tarnowo Podgórne

5. KIEROWNIK ZAWODÓW: Tomasz Gorwa

6. SĘDZIA GŁÓWNY: Tomek Poniewierski

7. WARUNKI UCZESTNICTWA:    Zawodnicy i Zawodniczki rocznik 2002,2003 według Regulaminu Sportowego PZTO.
                                                               Kluby, Zawodnicy i trenerzy posiadający licencję PZTO na 2014r.

8. KONKURENCJE: Kyorugi, Pommse, techniki sprawnościowe

9. PUNKTACJA: zgodnie z Regulaminem Sportowym PZTO

10. REGULAMIN: zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem Sportowym PZTO na EBP DaeDo

11. UBEZPIECZENIE: Kluby zobowiązane są do ubezpieczenia zawodników od nieszczęśliwych wypadków i ich następstw, organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe nieszczęśliwe wypadki.

12.PROGRAM ZAWODÓW 25.10.2014r.

godz. 8.00 – 9.00 – waga i rejestracja zawodników (Hala OSiR)
                           godz. 10.00 – odprawa trenerów, rozpoczęcie zawodów ( Hala OSiR)

13. NAGRODY: medale i dyplomy, puchary w medalowej klasyfikacji klubowej, najlepszy zawodnik i zawodniczka.

14. ZAKWATEROWNIE I WYŻYWIENIE:   Rezerwacja wyżywienia w terminie do 15.10.2014 p.Tomasz Gorwa tel. 669 180 861, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                - kolacja - 15zł
                - śniadanie - 15zł
                - obiad - 20zł
           Kolacja i śniadanie w formie szwedzkiego stołu.
           Na miejscu restauracja i możliwość zakupu jedzenia.

15. Organizator:

UKS ATLAS  Tarnowo Podgórne        i             logo tp