IMG 20141206 101853

W dniu 6 grudnia rozegrano Turniej Mikołajkowy w Mini siatkówce Dziewcząt i Chłopców w ramach Tarnovia Cup 2014. Organizatorem zawodów był UKS ATLAS w Tarnowie Podgórnym. Mecze rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych, klas piątych i klas szóstych. Wystartowało 5 drużyn chłopców z klas piątych, 3 drużyny dziewcząt z klas piątych grały razem z 1 drużyną chłopców z klas czwartych oraz 3 drużyny chłopców z klas szóstych. Dla uczestników zawodów przygotowano bufet kanapkowy.
Mecze rozgrywano według systemu każdy z każdym. Klasy piąte grały na czas, mecz trwał 5 minut ze zmianą stron po 2,5 minucie. Klasy szóste grały do dwóch wygranych setach do 15pkt.

Poziom był wyrównany i o końcowych miejscach przy równej ilości zwycięstw decydowało bezpośrednie spotkanie. Wszyscy zawodnicy otrzymali Mikołajkowe słodkie upominki, a zwycięzcy słodkie nagrody. W kategorii dziewcząt z klas piątych wygrała drużyna „Pingwinki" (chłopcy klas czwartych: A. Dopierała, J. Gustowski, S. Kieroński), wśród chłopców z klas piątych wygrała drużyna Szkoły Podstawowej w Ceradzu Kościelnym ( Sz. Łukaszewicz, M. Łukaszewicz, M. Janeda) , a rywalizację klas szóstych wygrała zespół o nazwie „KFC"(K. Siekierski,
I. Maciejewski, B. Duda).
Na zakończenie zawodów wręczono nagrody i upominki wszystkim uczestnikom, dziękując za sportową postawę i zaangażowanie w grę.