1% PODATKU !!!
Jeden procent podatku to pomoc, którą możesz ofiarować NIC nie tracąc, a jedynie pomagając.
Twoim jedynym zadaniem jest wpisanie w PIT naszej nazwy
SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY „WIELKOPOLSKA”
oraz naszego numeru KRS 0000028529
Urząd Skarbowy przekaże na nasze konto Twój 1 %,
a Ty swoim 1 % pomożesz nam pomagać.
KTO MOŻE PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU?
• Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,
• Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
• Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.

JAK WYPEŁNIĆ PIT?
Trzeba wpisać w w/w pola następujące informacje:
WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
Nazwa OPP: Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA”
Numer KRS: 0000028529
Wnioskowana kwota: tu wylicz 1% swojego podatku
INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE !!!!!!!
Cel szczegółowy 1%: wpisujemy nazwę klubu:
UKS ATLAS Tarnowo Podgórne
wyrażam zgodę: wypełnienie tego pola nie jest obowiązkowe, możesz je zaznaczyć lub pozostawić puste

Uwaga!!! Zaznaczenie pola „wyrażam zgodę” oznacza, że zgadzasz się na przekazanie OPP swoich danych osobowych, czyli: imienia, nazwiska, adresu oraz wysokości przekazanej kwoty 1%. Osoby chcące chronić swą prywatność w tym zakresie nie powinny wypełniać tego pola (jest nieobowiązkowe i nie ma żadnego wpływu na przekazanie 1%).

Uwaga !!! Jeśli nie umieścimy informacji nazwa szkoły lub klubu we wskazanym wyżej miejscu Wasze wpłaty trafią na cele statutowe Szkolnego Związku Sportowego „WIELKOPOLSKA”

Pamiętaj! Przekazując 1% swojego podatku dla każdej OPP realnie nie tracisz żadnych pieniędzy. Musimy i tak oddać państwu cały należny podatek, włącznie z tym 1%.

W ten sposób tylko wskazujemy na co mają zostać wykorzystane te pieniądze. Jeśli tego nie zrobimy państwo samo zadecyduje na co przeznaczyć twój 1%.