IMG 20150715 163917

Szpadziści naszego klubu od 13 do 23 lipca uczestniczyli w obozie sportowym w Człuchowie, zorganizowanym przez Polski Związek Szermierczy. Nasza grupa liczyła 12 zawodniczek i zawodników, a opiekę sprawowali trener Paweł Kapłon i wychowawca grupy Joanna Kapłon. Stanowiliśmy tylko małą część zgrupowania, w skład którego, wchodziło 170 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski. Oprócz zajęć treningowych, które w normalne dni odbywały się trzy razy dziennie, braliśmy udział w wycieczce na plażę nad Zatokę Gdańską, wyjazdach nad jezioro, wycieczce do zoo, uczestniczyliśmy w konkursach i zabawach organizowanych w ramach zajęć KO.
Chociaż było momentami ciężko wszyscy, nawet ci najmłodsi, wytrwali do końca obozu i wspominają udział w nim z satysfakcją.

Paweł Kapłon