UKS ATLAS na CROSSMINTON STARS SKAWINA 2018

W Otwartym Turnieju Crossmintona w Brzeszczach 13 października wzięło udział 25 uczestników w kategoriach U-14 oraz U-12. Klub UKS Atlas reprezentowało 4 zawodników: Anna Augustyniak, Martyna Zakrzewska, Maksymilian Kozicz oraz Mateusz Glaza - wszyscy w kategorii U-12. Każdy z uczestników wygrał minimum jeden mecz a Anna Augustyniak oraz Maksymilian Kozicz po ciężkich bojach zajęli 3 miejsce w swoich kategoriach. Każdy z nich zdobył doświadczenie turniejowe, miał możliwość podpatrzeć dłużej trenujących zawodników, mógł zobaczyć jak grali mężczyźni oraz kobiety na bardzo wysokim poziomie.

17 listopada zawodnicy UKS Atlas brali udział w kolejnych zawodach z cyklu Crossminton Stars w Skawinie. Tym razem można było zdobyć 250 punktów w rankingu ICO oraz Grand Prix Crossminton STARS Poland 2018. Najlepiej zaprezentowała się Anna Augustyniak w kategorii U 12, zajmując 2 miejsce i aktualnie w międzynarodowym rankingu jest 21, Maria Wach w tej samej kategorii była 3. Trenerzy, Joanna Kapłon i Michał Kwiatkowski, także brali udział w zawodach w kategoriach dla dorosłych, a zdobyte punkty pozwoliły na uzyskanie wyższego miejsca w międzynarodowym rankingu. Trener Joanna Kapłon prowadząca sekcję crossmintona w Tarnowie Podgórnym, w swojej kategorii wiekowej zajmuje aktualnie 3 miejsce w światowym rankingu ICO.

Życzymy kolejnych udanych startów a wszystkich chętnych zachęcamy do treningów.

Od lewej w żółtych strojach ekipa UKS ATLAS na turnieju CROSSMINTON Brzeszcze